Mirabelli ne Bergamo sot per Falcao!

Ne Bergamo sot Kolumbia luan miqesoren e rradhes per pergatitjet e saj ne boterorin ne Rusi 2018. Pikerisht per kete ne tribune do te jete Massimiliano Mirabelli per te ndjekur nga afer milanistet Bacca dhe Zapata por jo vetem, sipas Premium Mediaset Mirabelli do te jete per te ndjekur nga afer Radamel Falcao sulmuesin e Monaco i cili mund te jete pjese e nje shkembimi huazimesh midis tij dhe Andre Silva per sezonin e ardhshem – shkruan sot Premium Mediaset me gazetarin e sa te merkatos Paolo Bargigia!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu