Mirabelli me pare shitjet me pas blerjet!

– Asnje blerje apo shitje pa marre ok e Rino Gattuso, me mire te rrijme keshtu vetem nese vjen dikush te beje diferencen..
Kalinic? Ka oferta plot po Sevilla dhe Atletico Madrid jane me prane..
Merkato? Me pare do mendojme per shitjet me pas blerjet..
Gomez? Kemi gjetur akordin me Boca Juniors tani mbetet te gjejne gjuhen e perbashket lojtari me klubin argjentinas.. Eshte shprehu Mirabelli per mediat italiane!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu