Mirabelli kerkojm falje tifozave!

Kemi bere nje figure te keqe dhe per kete na vjen turp para tifozave tane, kerkojm falje dhe sic thote dhe Gattuso kjo eshte nje skuader qe vetem me pune mund te dale nga kjo situate..

Uefa? Nuk eshte vetem ne drejtimin tone por gabimet jane bere ne vitet e kaluar, megjithate ne i kemi idete e qarta per te krijuar nje skuader te mire sezonin e ardhshem.

Suso dhe Donnarumma? Shume flisni per merkaton e ketyre lojtareve por nuk eshte se jemi te detyruar te shesim lojtaret tone edhe pse kane merkato nga e gjithe Europa, te presim Uefa dhe me pas i kemi idete e qarta se cfare duhet te bejme..

Massimiliano Mirabelli

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu