Mirabelli kemi ide te qarta per merkaton!

Merkato? Mendoj se i kemi idete e qarta nje mesfushor nje sulmues krahu dhe nje sulmues qendre jane pozicionet ku kemi me shume nevoje.. sezonin qe kaloi morem lojtare te rinj dhe te talentuar ndersa kete sezon na duhen lojtare me eksperience per te rritur kualitetin e skuadres..

Vjet kerkuam te krijonim nje baze ndersa tani e dime me mire se cfare duhet te bejme..

Conti? Do jete blerja me e re e jona pasi ky vit ishte i mallkuar per te..

Donnarumma? Deri me sot nuk kane mberritur oferta ne zyrat tona, Gigio eshte nje portier i madhe dhe shume i rendesishem per ne, sapo rinovoi dhe deri tani nuk ka asnje oferte per te. Nese vjen dhe kerkon largimin atehere duhet te vij bashke me nje oferte te mire per klubin tone dhe me pas te ulemi per te biseduar..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu