Mirabelli flet per merkaton!

Nje nje interviste per SportItalia Mirabelli eshte shprehur:

Merkato? Jemi duke pritur vendimin e Uefas. Suso? Do te qendroj tek Milani dhe nuk e ka shprehur kurre deshiron te largohet! Ai ka nje klauzole qe vlen vetem per jashte Italise por ne nuk kemi ndermend ta largojme,ai sapo ka rinovuar!
Donnarumma? Nuk e ka kerkuar askush Gigion,do te qendrojme me ne.
Gattuso? Asnjehere nuk eshte i qete,dhe tani qe eshte me pushime me telefonon 30-40 here ne dite!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu