Mirabelli Donnarumma nuk shitet vetem nese..

– Veshtire te shesim Donnarumma ne vere, eshte portieri i se ardhmes dhe eshte nje pasuri per ne dhe per futbollin italian por vetem nese vjen nje oferte e parezistueshme atehere mund te ulemi dhe te bisesojme..

Por kjo gje vlen dhe per çdo lojtar tjeter ne skuader, jetojme ne realitete te tjera tani dhe duhet te llogjikojme me mire.. – eshte shprehur per mediat Mirabelli pas ndeshjes me Atalanta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu