Mirabelli: Do te marrim lojtare te forte per te rritur nivelin!

Mirabelli ka folur pas ndeshjes per mikrofonat e Sky Sport:

  • Ndryshe nga sezonin kaluar kete vit do marrim lojtare me eksperience dhe te forte pavarsisht moshes per te rritur nivelin e lojes. Jemi ne faze ndertimi lojtaret qe do vijne duhet te jene me te forte se ate qe kemi ne skuader – eshte shprehur Drejtori Sportiv per merkaton e ardhshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu