Mirabelli dhe Jorge Mendez takimi per te ardhmen e Andre Silva!

Te marten ne darke per ndeshjen Real vs Bayern ne ambjentet e stadiumit u takuan Mirabelli dhe Jorge Mendes.
Tema diskutimit ishte Andre Silva, lojtari ka shenuar vetem dy gola ne Seria A dhe ka dhene shume me pak se ajo qe pritej ne fushe edhe pse hapesirat kane qene te pakta.
E ardhmja? Ne tavoline jo rastesisht ishte dhe Drejtori Sportiv i Monaco Michael Emenalo klubi Monaco ishte i interesuar per lojtarin qe sezonin e kaluar dhe eshte akoma i interesuar per lojtarin portugez.
Gazzetta dello Sport nuk perjashton mundesine qe palet te vazhdojne dhe 6 muaj te tjere dhe me pas te vendoset me mire, megjithate diskutimi sapo ka filluar dhe ne javet ne vazhdim do te vendoset me mire per te ardhmen e sulmuesit..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu