Mirabelli dhe Gattuso live..

Mirabelli: Deri me sot asnje ska kerkuar largimin nga Milan, mendoj se i kemi idete e qarta per largimet dhe afrimet e reja nuk eshte se bejme merkato thjesht per numer lojtaret qe do vijne duhet te bejne diferencen ne fushe..
Shoqeria? Nuk mendoj per ato qe kemi siper nesh por mendoj vetem per fushen e lojes lojtaret dhe stafin drejtues..gjithsesi pas vetem nje viti nuk e prisja kete situate te veshtire keshtu.. do te punonim me te qete pa keto probleme.

Gattuso: Mirabelli dhe Fasone e dijne se cfare na duhet ne skuader dhe shpresoj te kemi perforcimet e duhura, nje sulmues krahu, nje ne qender dhe nje zv per Kessie jane kerkesat e mia..
Andre Silva duhet te zgjohet, pas nje sezoni tashme e di se cfare kerkoj ne fushe..
Reina-Donnarumma? Do te luaj me i miri eshte me mire te kesh dy portiere te mire dhe problemi do te jete per mua ke te zgjedh..
Kemi nje baze te mire lojtaresh dhe shpresoj te mos largohet njeri pasi deri me sot asnje ska kerkuar largimin nga Milan..
Zaza? Me ato karakteristika kemi Cutrone, ne momentin qe do largohet ndonje sulmues atehere do mendojme per nje sulmues tjeter..
Objektivi? Objektivi eshte te kemi nje Shoqeri te sigurte dhe te jemi te qete si ne ashtu dhe tifozet..
Champions eshte i veshtire megjithate te shikojm deri ne fund cfare do te ndodhe ne merkato..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu