Mirabelli Depay emri qe e terheq me shume!

Profili qe Mirabelli po ndjek me shume interes eshte Memphis Depay lojtari i Lyon i cili kete sezon ka shenuar 19 gola dhe 10 asist i shpejte driblues, profili i duhur per 4-3-3 e Gattuso. Lyon shpenzoi 24 milion euro per ta marre nga Man Utd dhe tani kerkon dyfishin per kartonin e tij.

Po per te arritur te Depay Milan duhet te shese dike, Donnarumma Suso apo Bonaventura mund te shiten kete sezon veror, Kalinic ka kerkesa ne Gjermani te cilat jane te gatshme te paguajne 25 milion euro, me veshtire shitja e Bacca ku Villareal ka kerkuar ulje ne cmimin prej 15 milion eurove qe kerkon Milan – shkruan Tuttosport sot!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu