“Milanit i ka mbaruar benzina, e kam vuajtur vetë dikur…”

I ftuar në studiot e Pressing, Alessio Tacchinardi tha fjalën e tij për humbjen e Milanit kundër Spezia dhe dha një alarm të madh nëse do të rezultonte kështu…

“Në karrierën time unë luajta kompeticionin e vjetër Intertoto që në fakt ishin parapërgatitjet e sotme të Europa League, pra ato ture që nisin më herët.

Në atë sezon ne arritëm në shkurt dhe mars pa benzinë ​​në këmbët tonë sepse kishim filluar të luanim shumë herët.

Ndjenja është se Milani gjithashtu mbaroi benzinë, të Shtunën Spezia ishin tre herë më të shpejtë se Rossonerët. Unë nuk mendoj se është një çështje mendore, nuk mendoj se Milani e ka nënvlerësuar kundërshtar “.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu