Milanistet mblidhen ne Tirane, grupi tjeter niset drejt Milanos!

Ndeshja me e pritur e vitit vjen e organizuar nga Milan Club Albania tek Velvet Bar ne Bllok ne Tirane. Ndersa milanistet mblidhen ne Tirane grupi tjeter i anetarve niset drejt Milanos.

Te gjithe anetaret e MCA si dhe cdo tifoz kuqezi eshte i ftuar te ndjekim sebashku ne nje atmosfere te zjarrte ndeshjen derbi kunder inter. Hyrja eshte falas dhe mos harroni shalla dhe bluzat kuqezi me vete, ju mirepresim!!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu