Milanistat mblidhen neser tek TEMPLE ne Tirane!

Milanistat mblidhen diten e premte Ora 20:15 te Temple Lounge Bar ne Bllok te perjetojme emocionet sebashku te ndeshjes Milan vs Roma!

Po ashtu data 31 Gusht eshte dhe data e fundit e Anetarsimeve ne Milan Club Albania:

– Behu fans zyrtar i AC Milan ne Shqiperi
– Merr karten e personalizuar me emrin tend
– Dhurata qe vijn nga AIMC Milano
– Merr pjese ne udhetimet tona ne Milano
– Ulje ne dyqanet e Milan Megastore

Eja dhe ti bashkohu ne grupin me te madh te milanisteve ne Shqiperi ?⚫️

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu