MILANI VIHET PAS TALENTIT URUGUAJAN

Darwin Nunez është një talent që po pëlqehet fort nga klube të njohura europiane.

Uruguajani i lindur në vitin 1999, sulmues i Almerias, mund të bëhet shitja më e kushtueshme në historinë e Segunda-s.

Sipas raportimeve nga Marca, Milani, Roma dhe Napoli po ndjekin futbollistin amerikano jugor.

Mesfushori pëlqehet edhe në Spanjë: ku për atë interesohen Betis dhe Valencia.

Ditët në vazhdim do të përcaktojnë nëse do të zgjedhë Milanin apo ndonjë skuadër tjetër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu