“Milani vdekjeprurës po i dhe hapësira! Asgjë me Piolin, ky ishte derbi im jo të dielën”

Dejan Stankovic u intervistua nga Sky Sport pas ndeshjes Crvena Zvezda-Milan.

“Milani është vdekjeprurës, është shumë i shpejtë. Ne nuk u dorëzuam, jam i lumtur për djemtë. Derbi? Derbi im ishte sonte, të shohim se çfarë do të ndodhë.”

Stadium: “Kam pasur kënaqësinë të luaj me Marakana plot, kjo bën një ndryshim. Shumë keq për futbollin, shpresojmë të kthehemi në normalitet”.

Mbi grindjen me Pioli: “Është normale gjatë lojës, gjithçka qëndron në fushë. Jashtë saj harrohet dhe kalon”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu