Milani stërvitet në mëngjes, Ibra poston foto me Kessie dhe Meite, duke shfaqur “siguri”…

Stërvitje në mëngjes për Milanin, i cili po përgatit ndeshjen kundër Genoa, të planifikuar për të dielën në San Siro në 12:30.

Për ndeshjen e vlefshme të javës së 31-të të Serie A dhe themelore për garën në një nga katër vendet e para që kualifikohen në Ligën e Kampionëve, siç dihet gjerësisht, Milani nuk do të ketë Zlatan Ibrahimovic.

Suedezi u ndalua për një raund nga Gjykatësi Sportiv, pasi mori të kuq kundër Parma.

39-vjeçari, natyrisht, është ende i pranishëm në Milanello për t’u stërvitur me ekipin.

Në mëngjes, sulmuesi 39-vjeçar donte të thoshte mirëmëngjesi me të gjithë duke postuar një foto në Instagram, e cila e përjetëson atë së bashku me Franck Kessie dhe Soualiho Meite.

“Siguria”, shkruan Ibrahimovic në postimin që shoqëron foton.

Praktikisht, duke lënë për të kuptuar se me ata të dy ndihet i mbrojtur. Kujtojmë që Kessie sivjet është një ndër mesfushorët më të mirë në Itali, ndërsa Meite në ato ndeshje që ka luajtur ka ofruar paraqitje të mira.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu