Milani “stërvitet” me Vicenza! Castillejo trefishon rezultatin (VIDEO)

Milani ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Vicenza, sërish me Castillejo, që ka shfrytëzuar një pasim të bukur nga Theo Hernandez.

Spanjolli e kishte të lehtë ta dërgonte topin në rrjetë. Milani që luan lirshëm dhe e kthen në “stërvitje” miqësoren ndaj Vicenza, duke qenë se është dhe vapë në Milanello.

Vicenza nuk ka rrezikuar aspak portën e Donnarumma. Ndërkohë, po luan mjaft mirë sidomos Daniel Maldini.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu