“Milani shpesh nënvlerësohet por është shumë ekip! Gara Champions? Ja si e mendoj…”

Kolumnisti Mario Sconcerti, në fjalën e tij dje në TMË Radio, foli edhe për luftën për vendet e Ligës së Kampionëve në Serie A, dhe kush ka shansin më të mirë për t’i arritur ato:

“Me sa kam parë Atalanta, por edhe Juventus. Juve ka shkëlqime që askush tjetër nuk i ka, atyre u mungon një personalitet themelor.

Unë mendoj se katër më të mirët e sotëm reflektojnë gjithçka, mbase Milani është ai që rrezikon por edhe që nënvlerësohet më shpesh, sepse gjithsesi janë një ekip i bashkuar. Por, Juventus dhe Atalanta shoh të sigurta”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu