Milani refuzoi transferimin e tij, destinacioni i James tregon pse Maldini kishte të drejtë!

Sot mund të ishte te Milani, por drejtuesit nuk i besuan gjendjes së tij fizike dhe rrogës së kërkonte, sipas asaj që Jorge Mendes i parashtroi Maldinit.

Po flasim për James Rodriguez, mesfushori kolumbian që tashmë është shumë afër t’i thotë lamtumirë Evropës.

Lojtari i Evertonit, raporton TycSports, është në fakt në negociata të avancuara me Al-Rayyan SC, një klub katari i bazuar në Doha i stërvitur nga Laurent Blanc.

James madje do të kishte kryer tashmë ekzaminimet mjekësore, me negociatat që tani do të ishin në detaje dhe tymi i bardhë i mundshëm tashmë në orët e ardhshme! Pra, larg Europes, pro kontrates… Ndoshta, Maldini kishte te drejte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu