Milani ne presing per Basellin!

TURIN, ITALY - APRIL 02: Daniele Baselli of FC Torino in action during the Serie A match between FC Torino and Udinese Calcio at Stadio Olimpico di Torino on April 2, 2017 in Turin, Italy. (Photo by Valerio Pennicino/Getty Images)

Sipas La Stampa,Milani pervec Belotit eshte i interesuar dhe per Daniele Basellin mesfushorin e talentuar te Torinos i cili vlen jo me pak se 20 milione euro. Nderkohe Torino gjithashtu eshte e interesuar per 2 lojtare te Milanit,Loccatellin dhe Cutronen por deri tani nuk ka asgje konkrete.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu