Milani azhornon zyrtarisht Listën UEFA përpara debutimit ndaj Shamrock

l Milan ka azhornuar listën për Europa League (duke nisur nga ndeshja e të enjtes ndaj Shamrock Rovers), pasi ka përfshirë afrimet e fundit: Tatarusanu, Tonali dhe Brahim Diaz.

Do të jenë kështu – teknikisht – gati për të luajtur që ndaj ekipit irlandez.

LISTA UEFA

Portierë: Tatarusanu, A.Donnarumma, G.Donnarumma

Mbrojtës: Calabria, Romagnoli, Conti, Theo Hernandez, Musacchio, Kjaer, Duarte, Gabbia, Kalulu, Stanga, Laxalt, Oddi

Mesfushorë: Bennacer, Castillejo, Tonali, Calhanoglu, Brahim Diaz, Pobega, Krunic, Paquetà, Saelemaekers, Kessie, Mionic, Olzer, Capone, Frigerio, Brambilla

Sulmues: Ibrahimovic, Rebic, Leao, Maldini, Colombo, Tonin

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu