Milani “ndez derbin” me Interin, sondazh për një tjetër objektiv zikaltër!

Milani dhe Interi kanë nisur një derbi merkatoje dhe duket se kuqezinjtë deri tani kanë realizuar një supergol me blerjen e Tonalit (pritet zyrtarizmi pas vizitave mjekësore). Në disa media, edhe pse në mënyrë të zbehtë, flitet se sondazhi i radhës është bërë për shqiptarin Marash Kumbulla, natyrisht për qendrën e mbrojtjes.

Ok di Conte, l'Inter torna forte su Kumbulla. E c'è una novità su  Skriniar...

Por, duke qenë se lojtari i talentuar i Veronas dhe kombëtares së Shqipërisë ka luajtur vetëm me mbrojtjen me 3, mund të jetë problem përshtatja te skemat e Piolit, ashtu si edhe në rastin e Milenkovic.

Verona pret oferta dhe deri tani asnjë klub nuk ka arritur pretendimet e saj: Interi dhe Lazio mbi të gjitha. Milani bën sondazh, por thjesht duket një mundësi për të hequr vëmendjen

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu