“Milani mendon seriozisht për Mkhitarian, nga 31 maji…”

Emri i Henrikh Mkhitaran është gjithashtu në mesin e lojtarëve të ndjekur nga Milani si një përforcim për seancat e ardhshme të merkatos.

Anësori armen, autor i një sezoni personal të shkëlqyeshëm me Romën, nuk është i sigurt për të qëndruar në kryeqytet vitin e ardhshëm. Sipas raporteve nga gazeta ‘Leggo’, Armeni mund të lirohet në 31 maj me zero dhe Milani po mendon seriozisht për të.

Ndër arsyet pse Mkhitaran nuk mund të vazhdojë aventurën në Romë është edhe ardhja e Mourinho, një trajner me të cilin në United ai nuk kishte një marrëdhënie idilike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu