Milani kryesues, Boateng thumbon Interin dhe tregon: Ibra i bërtiste vetes në Milanello…

Intervistuar nga Corriere della Sera, ish Rossoneri Kevin-Prince Boateng, tani në fuqi në Monza, foli për rilindjen e Milanit: “

“Unë jam shumë i lumtur, kishte ardhur koha që entuziazmi të kthehej mes tifozëve. Prej kohësh flitej për ekipin tjetër të Milanos.

Ibra ende vendimtar 39 vjeç? Nuk më habit, unë mësova nga ai dëshirën për të fituar edhe në stërvitje. Ai nuk është kurrë i lumtur!

Kur në Milanello gabonte një pasim, sikur për të qortuar veten bërtiste: Zlataaaann. Imagjinoni se si u bërtiste të tjerëve”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu