MILANI KONFIRMON MIQËSOREN E PARË

Milani ka zyrtarizuar daten dhe oren e daljes së parë miqësore qe do jete kundër Novara-s.

Skuadra e Piolit do të fillojë të mërkuren me 2 shtator në 17.00 sezonin 2020/2021.

Do të jetë rasti për të parë rezultatet e stërvitjeve të para dhe zhvillimin e pregatitjeve për garat e para zyrtare në Europa League.

Kuqezinjtë do të fillojnë zyrtarisht me 17 shtator në konkursin europian.

Novara luan aktualisht në Serinë C dhe është e trajnuar nga Simone Banchieri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu