Milani kerkon te pakten 50 milione euro per Bonuccin!

Sipas asaj qe shkruam Tuttomercatoweb, Psg eshte shume e interesuar per te marre sherbimet e kapitenit te Milanit Leonardo Bonucci. Bonucci se pari deshiron te njihet me pronaret e rinj dhe me projektin qe ata kane dhe me pas do te vendosi per te ardhmen. Dje u raportua sikur Milani kerkon 35 milione euro per Bonucci por keto zera jane hedhur poshte pasi Milani kerkon te pakten 50 milione euro per kapitenin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu