“Milani e ka marrë vendimin mbi Mandzukic! Maldini dhe Massara…”

Milani duket se e ka marrë vendimin për të ardhmen e Mario Mandzukic. Sulmuesi kroat i ardhur në janar dhe pasi kishte koëh që nuk luante, deri tani ka qenë 0 i dobishëm!

Kjo ka shtyrë klubin, nisur edhe nga problemet fizike, që të vendosë që në fund të sezonit të mos vazhdojë raportin me sulmuesin veteran.

Sipas ekspertit të merkatos, Nicolo Schira, kuqezinjtë janë të vetëdijshëm se duhet freski në sulm dhe se eksperimenti Mandzukic doli i dështuar.

“Milani ka opsionin për të rinovuar edhe për 1 sezon me Manduzkic, por Maldini dhe Massara kanë rënë dakord që të mos nënshkruajnë dhe aventura e kroatit do të mbyllet në qershor me Milanin”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu