Milanello Suso stervitet veç nga grupi!

Milanello – Sot ne milanello skuadra kuqezi eshte stervitur ne prag te ndeshjes finale kunder Juventus. Lojtaret qe luajten dje jane stervitur ne palester me ushtrime shkrydhese ndersa pjesa tjeter ne fushen kryesore.

Suso ka punuar vetem per rekuperimin ndaj goditjes se marre dje dhe sipas mjekeve do ti duhen 24 ore per rekuperimin, lojtari do te jete i gatshem per sfiden kunder Juventus!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu