Milanello Gattuso me dore te hekurt!

E djela dhe e hena ne program ishte pushim per lojtaret e Milan, por humbja kunder Benevento beri qe Rino Gattuso ti anullonte ato dhe ti rikthente futbollistet ne stervitje.

Kjo gje sipas Gazzetta dello Sport nuk eshte marre mire nga disa lojtare per shkak se kishin nevoje per pushime me shume per shkak te lodhjes dhe ndeshjet e shumta te luajtur deri me sot nga kuqezinjte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu