Milanello Andrea Conti ne forme!

Lajme te mira vijne nga Milanello, ne nje ndeshje miqesore kunder Primavera Milan ka arritur te fitoje me rezultatin 4-0 me gola te shenuar nga Castillejo Mauri dhe nje dopiete e Andrea Conti i cili eshte dukur ne forme te mire.

Gattuso ka rrjeshtuar skuadren e tij ne nje 3-5-2 me Castillejo dhe Higuain ne sulm dhe me Andrea Conti i cili ka bere mire ne krahun e djathte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu