Milan vs Sassuolo formacioni mundshem!

Gattuso po mendon Formacionin e tij kunder Sassuolo neser ne darke. Ne mbrojtje ne vendin e Calabria gati eshte Abate, konfirmohen Bonucci Romagnoli dhe Rodriguez.

Ne mesfushe rikthehet Biglia me Bonaventura dhe Kessie.

Ne sulm Calhanoglu eshte i gatshem ne krahun e majte dhe Suso ne te djathte ndersa Cutrone eshte favorit ndaj Andre Silvas.

4-3-3: G.Donnarumma; Abate, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu