Milan vs Napoli te fundit nga formacioni!

Milan dhe Napoli perballen serish sot me njera tjetren por kete rradhe dueli vlen per Kupen e italise.

Gattuso ka vendosur sipas Gazzetta dello Sport te hedhe ne fushe formacionin me te mire te mundshem me 2/3 ndryshime. Ne balotazh per nje vend titullari jane Castillejo i cili mund te lere ne stol njerin prej Suso apo Calhanoglu, Calabria eshte ne balotazh me Abate per nje vend ne krahun e djathte te mbrojtjes dhe Piatek i cili do ta nise nga fillimi ndeshjen ne vendin e Cutrone!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu