Milan vs Juventus: Formacionet e mundshme!

Gattuso dhe Allegri kane zgjedhur lojtaret qe do te zbresin ne fushe sot ne oren 18:30 per finalen e Superkupes se Italise.

Milan do te zbrese ne fushe me Donnarumma, ne mbrojtje Rodriguez, Romagnoli, Zapata, Calabria; ne mesfushe Kessie Bakayoko dhe Paqueta; ne sulm Castillejo, Calhanoglu dhe Gonzalo Higuain.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu