Milan ne presing per Radamel Falcaon!

Radamel Falcao eshte nje prej emrave qe mund te vine tek skuadra e Milanit per te perforcuar sulmin i cili la shume per te deshiruar sezonin e kaluar. Falcao eshte nje mundesi shume e mire ku dhe vete lojtari deshiron te transferohet tek Milani. Falcao mund te shkembehet me Andre Silven ne forme huazimi per 1 vite. Milani eshte duke punuar me agjentin e te dy lojtareve Jorge Mendes,por fillimisht perpara se te behet ndonje levizje konkrete do pritet vendimi i UEFAS ne lidhje me perjashtimin ose jo te Milanin nga Europa League.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu