Milan-Uefa po mundohen te gjejne gjuhen e perbashket!

Sipas Peppe Di Stefano per Sky Sport takimi sot ne Nyon te Zvicres midis Gazidis dhe UEFA ka qene miqesor. Nuk kerkohet te shkohet ne CAS serish kunder UEFA por te gjendet nje rruge e mesme midis paleve. Klubi kuqezi kerkon te ulet gjoba prej 12 milion eurosh si dhe me pak pengesa per te investuar. Gazidis ka thkesuar dhe nje here se Shoqeria tani eshte e forte dhe ka shume potencial ekonomik, por tani po paguan per vitet 2014/17 qe eshte menaxhuar nga drejtues te tjere!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu