Milan tifozet ulin besimin te Yonghong Li!

Pas vendimit te UEFA  dhe refuzimit te Settlament veshtiresohen gjerat per drejtuesit kuqezinj, UEFA ka perseritur dhe nje here mosbesimin per te ardhurat dhe mos rifinancimin e borxhit nga ana e Presidentit Yonghong Li.

Kjo arsye ka bere qe dhe tifozet e Milan te hedhin dyshime mbi Presidentin e tyre dhe te ulin besimin ndaj tij – shkruan Gazzetta dello Sport sot ne nje artikull per Milan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu