Milan te gjithe shifrat flasin per Suso!

Suso ne krize? Shifrat nuk flasin keshtu, spanjolli eshte autori i 8 golave dhe 12 asist ne 42 ndeshje (37 si titullar) eshte lojtari qe merr me shume faulla (57) qe krijon me shume raste per gol (22)  dhe godet porten me shume se te gjithe (69)

Me pak fjale statistikat tregojne se Suso eshte nje nga pikat me te forta te kuqezinjve!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu