Milan tani momenti i prezantimit te drejtuesve!

Tashme priten vetem zyrtarizimet pasi organigrama e drejtuesve kuqezi eshte plotesuar ne te gjitha rolet e saj. Sipas Sportmediaset Paolo Maldini do te jete Drejtori Teknik qe do te merret me gjithcka ne klub, trajner Giampaolo, Drejtor Sportiv Frederic Massara ish DS i Romes eshte prane firmes me kuqezinjte, dhe si perfundim afrimi me i ri eshte Zvonimir Boban ish lojtari Milan tashme ne rolin e Zv Presidentit te FIFA ka pranuar oferten e Paolo Maldinit.

Sportmediaset shkruan se brenda kesaj jave mund te firmosin te gjithe kontraten e tyre dhe me pas te prezantohen ne nje konference per shtyp ne Casa Milan si dhe per te folur me shume per te ardhmen e Milanit si dhe objektivat e skuadres per sezonin e ardhshem!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu