Milan syte nga merkato!

Me dy nga tre titullaret jashte te mesfushes Biglia dhe Bonaventura te cilet do te mungojne gjate Milan i duhet medoemos lojtare te rinj ne janar.
Syte jane te Cesc Fabregas, spanjollit i cili perfundon kontraten me Chelsea nuk po gjen hapesira kete sezon duke luajtur vetem 493 minuta per 2018 dhe eshte nje nga lojtaret me eksperience dhe qe mund ti nevojitet shume kuqezinjve per pjesen e mbetur te kampionatit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu