MILAN SYNON TALENTE, NJË TJETËR EMËR NGA REAL MADRID

Raportet e mira mes Milan dhe Real Madrid kanë bërë që – sezoni i kaluar – Theo Hernandez të zbarkojë në Itali.

Një fat që kuqezinjtë shpresojnë ta përsërisin.

Në javët e kaluara emri i nxehtë dukej se ishte ai i Jovic por mundësia e rinovimit të Zlatan Ibrahimovic ka shtyrë çdo diskutim.

Tani duhet kuptuar nëse Milani do të dojë të investojë në një pikë tjetër apo për një lojtar trekuartis.

Milanisti Non Evoluti raporton se diskutimet mes Milan dhe Real Madrid kanë vazhduar, pavarësisht nga Jovic, dhe kështu në tavolinë kanë përfunduar profile të tjera, si Brahim, i vitit 1999 që Los Blancos do të ishin të gatshëm ta jepnin por me mundësinë.

Në ditët në vazhdim do të shihet edhe rrjedha e ngjarjeve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu