Milan-Suso se shpejti palet do takohen!

Sipas La Gazzeta drejtuesit e Milanit do te kene nje takim me Luccin i cili eshte agjenti i Susos per te kuptuar te ardhmen e spanjollit nese do te qendroje apo do largohet nga Milani. Kujtojme qe Suso ka nje klauzole 38 milione euro dhe kerkohet nga shume ekipe. Se shpejti do te mesojme dhe te ardhmen e Susos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu