Milan sulmi nje problem per tu zgjidhur!

Sipas Gazzetta dello Sport per momentin ne sulmin e Milan i vetmi emer i sigurte per qendrimin ne milanello eshte Patrick Cutrone qe ne ditet ne vijim do te firmose dhe zgjatjen e kontrates me kuqezinjte.

Kalinic dhe Silva jane ne dyshim per qendrimin e tyre, i pari e di qe ka bere nje sezon te keq dhe kerkon te qendroje per te bindur tifozat dhe drejtuesit se ishte thjeshte nje sezon i veshtire per te, ndryshe nga Silva i cili kerkon nje skuader ku te kene besim dhe te luaje me shume. Pervec ketyre sic u shpreh dhe Drejtori Sportiv Mirabelli ne korrik kthehet dhe Carlos Bacca mga huazimi ne Spanje, pra nje rebus i veshtire ne sulmin kuqezi dhe qe ne fund do te vendose Gattuso per gjithcka!

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu