Milan shenon per here te pare kete sezon 4 gola ne San Siro!

Statistika- Milan shenon per here te pare 4 gola ne San Siro kete sezon ne Seria A, Verona eshte skuadra e trete qe kuqezinjte i shenojne 4 gola pas Chievo dhe Spal por dy skuadrave te fundit i jane shenuar ne transferte, dy skuadrat e tjera ishin Shkendija dhe Austri Wien ne Europa League.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu