Milan sanksionet nga UEFA vijne ne fund te majit!

Te Casa Milan po pergatiten per denimet qe do vijne nga UEFA per shkak te settlement agreement – sipas asaj qe shkruan sot Corriere dello Sport shpjegon se gjoba qe do te vendose UEFA do te shoqerohet dhe me regjistrimin e disa lojtareve ne Kupat e Europes, si psh Milan nuk mund te regjistroje dot 25 lojtare ne Europa League por vetem 22 lojtare ose nje tjeter version eshte qe nuk mund te regjistroje lojtare qe jane blere me shume se 40 milion euro nqs nuk ka shitur nje lojtare aktual po me te njejten shifer..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu