Milan sa konkurence per Ki Sung!

Lojtari i Swansea Ki Sung i cili ne qershor i perfundon kontrata me klubin anglez dhe eshte nje lojtar i lire pelqehet nga disa skuadra nder to dhe Milan eshte i interesuar per sherbimet e mesfushorit.

Por Sipas Sky Sport jane 4 klube te Premier League te cilat interesohen per lojtarin nder to dhe Everton e cila eshte skuadra me e favorizuar deri tani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu