Milan regjistron ne Lega kontraten e Djalo!

“Do te degjoni shume shpejt per Djalo, Milan ka bere nje goditje me perspektive eshte shume i talentuar” keto ishin fjalet e Davide Lippi agjent lojtaresh ne emisionin Calciomercato ne Sky Sport i intervistuar nga eksperti merkatos Di Marzio.

Nderkohe Milan sot ka regjistruar kontraten e mbrojtesit portugez ne Lega Seria A po ashtu dhe te blerjeve te tjera si Leroy Abanda mbrojtesi i majte 18 vjecar dhe Nikolaos Michelis mesfushorin 17 vjecar. Lojtaret do ti bashkohen skuadres se Primavera te Mario Giunti per fazen e dyte te kampionatit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu