Milan qe nga ardhja e presidences se re 7 Sponsor te rinj!

Sot mbush nje vit nga presidenca re dhe eshte koha per bilancet e para. Nga fillimi sezonit ne klubin kuqezi jane ofruar 7 sponsor te rinj

Starcasinò, Nilox, Konami, Alpenwater, GiGroup, DXC e VWin. Si dhe dy te tjeret AON e SNAI, kane rinovuar kontraten e tyre.

Pa harruar dhe Puma e cila do filloje qe sezonin e ri!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu