Milan po punon per nje huazim te lojtarit madrilen!

Drejtuesit e Milan jane duke punuar per nje huazim per mesfushorin e Real Madrid Ceballos, sipas mediave spanjolle lojtari ka ndryshuar dhe menaxhimin e tij nga Bahia International duke u drejtuar nga familja e tij por cdo levizje do te behet pas dates 19 atehere kur merret dhe vendimi nga UEFA!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu