Milan Piatek stervitet per goditjet me koke, Milan i fundit per goditjet standarte!

Per ndeshjen direkte per nje vend ne Champions Milan do ti besoje serish sulmuesit polak Piatek i cili i ka shenuar skuadres bergamaske ne fazen e pare me fanellen e Genoa.

Neser Milan do te paraqitet kunder Atalanta dhe me nje tabu per te thyer, skuadra e Gattuso eshte ne vendin e fundit ne Seria A per shenimin e golave me koke me vetem nje te shenuar (Cutrone) ndersa Atalanta eshte e para me 11 gola te shenuar. Sulmuesi kuqezi eshte nje profesionist i madh dhe do te provoje te thyej dhe kete tabu, aq sa ne ditet e fundit lojtari eshte stervitur vecmas grupit ne nje stervitje personale per goditjet me koke.. nese do ja dale apo jo te presim edhe pse fitorja do te na pelqente sido te shenohet goli..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu