Milan-Piatek ok 40 milion euro!

Sipas asaj qe shkruan sot Sportmediaset Milan eshte ne presing te plote ndaj Genoa per te marre sherbimet e sulmuesit polak i cili ka shenuar 13 gola ne Seria A kete sezon. Kuqezinjte duhet te mbyllin sa me shpejt tratativen edhe per shkak te interesimit te Real Madrid te cilet kane nje gjysem akordi me menaxherin e lojtarit por qe nuk investojne me shume se 30 milion euro.

Milan eshte dakort per vleresimin e Piatek prej 40 milion eurosh por nuk mund ti paguaje ato ne nje kest te vetem, prandaj palet do te takohen serish per te gjetur nje akord per nje huazim me detyrim blerjeje. Jane ore te nxehta merkatoje ku Leonardo nuk udhetoi me Maldini dhe Scaroni per Jeddah por do te niset vetem sot ne darke per ne Arabi pasi duhet te mbylle shume gjera te rendesishme merkatoje!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu